Securing Your World

Фізична охорона

Ми пропонуємо якісну , професійну фізичну охорону об'єктів. У нашому штаті - відмінно підготовлені , досвідчені охоронці , які забезпечать надійний захист будь-якого об'єкта. Ми приділяємо особливу увагу підготовці кадрів , регулярно проводяться тестування охоронців , перевіряється їх фізична і психологічна підготовка .

До Ваших послуг фізична охорона для будь-якого роду об'єктів:
- Охорона офісних приміщень , офісних центрів
- Охорона магазинів , торгових центрів
- Охорона складських приміщень
- Охорона заводів і підприємств
- Охорона територій ( парковок , стоянок , гаражів , будівельних майданчиків )

При наданні послуг живої охорони охоронець G4S постійно перебуває на об'єкті, що охороняється . Використання живої охорони необхідно за тих обставин , коли технічні засоби охорони не є достатніми для забезпечення безпеки. Перше завдання охоронця - передбачення і попередження небезпечних ситуацій , а також швидкі дії у кризовій обстановці.

Охоронці G4S носять єдину форму і мають при собі спецзасоби. Охоронці можуть врегулювати конфліктні ситуації ; вони швидко реагують і діють в тривожній обстановці. За допомогою радіопередавача підтримується постійний зв'язок охоронців з черговим центром G4S .

У тривожній обстановці інформація передається в центр управління G4S , звідки в разі потреби на місце події направляються патрульні екіпажі .