Securing Your World

G4S Україна

ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!

G4S plc. (www.g4s.com) - провідна міжнародна охоронна компанія з найбільш високим технічним потенціалом для реалізації охоронних проектів будь-якої складності з представництвами в більш ніж 125 країнах і персоналом більш ніж 620,000 кваліфікованих фахівців з безпеки, вказані на Лондонській фондовій біржі та має вторинний лістинг  на Копенгагенській фондовій біржі.

CП "Група 4 Секурітас Лтд" - G4S Україна (далі - G4S Україна) є офіційним українським підрозділом G4S plc. і тому має найвищий в Україні рівень технічних можливостей для реалізації проектів з охорони та безпеці будь-якої складності.

CП "Група 4 Секурітас Лтд" - G4S Україна є єдиною міжнародною компанією, яка успішно працює на українському ринку охорони і безпеки з 1992 року.  Наш підхід заснований на міжнародному досвіді G4S, який адаптований для задоволення унікальних вимог кожного клієнта, і глибинному знанні особливостей українського ринку охорони та безпеки.

Компанія G4S Україна має в розпорядженні усі необхідні ресурси і можливості для надання якісних послуг охорони. Ми надаємо охоронні послуги на перевіреному міжнародному рівні якості, використовуючи українські ціни, відповідно до усіх вимог українського законодавства, в щільній взаємодії з правоохоронними органами України.

Для роботи в Україні компанія має відповідну Ліцензію: АВ №581995 "на надання послуг, пов'язаних з охороною власності і громадян", термін дії - з 29.03.2011 (необмежений)
Якість наших послуг підтверджена міжнародним сертифікатом управління якістю ISO 9001:2008, IDT(Копії ліцензії і сертифікату можуть бути надані по Вашому запиту).

Надійність і страхування :
Наша діяльність застрахована згідно з Глобальною політикою G4S. У разі нанесення збитку майну Замовника компанія G4S Україна несе матеріальну відповідальність за устаткування і продукцію Замовника у розмірі страхової суми до 32 000 000 грн.

 

Досягнення G4S Україна :

  • Компанія G4S Україна нагороджена Золотими Дипломами Всеукраїнського Рейтингу за Професіоналізм в охоронній сфері в 2010, 2011, 2012, 2013,2014 і 2015.
  • Компанія G4S Україна є "Лідером ринку 2015" в Національному Бізнес рейтингу, що підтверджується Національним Сертифікатом.
  • Компанія G4S Україна є "Лідером галузі 2016" в Національному Бізнес рейтингу, що підтверджується Міжнародним Сертифікатом.
  • Компанія G4S Україна стала охоронною компанією №1 класу АА (кращі з кращих) згідно міжнародного рейтингу "Ліга кращих" 2013 року. Нагороджена Сертифікатом "Лідер Ринку" і "Підприємство Року" у сфері охоронних послуг.
  • У жовтні 2013 G4S Україна офіційно увійшла до Списку великих компанії (Чесних платників податків).
  • Київська міська Адміністрація нагородила дипломами за великий вклад в громадську безпеку в місті.
  • Рекомендації від наших клієнтів включаючи ЄВРО 2012 Організаційний комітет, Місія ОБСЄ в Україні, Делегація Європейського союзу в Україні, Президентська охорона і інші можуть бути представлені за запитом.

 

Компанія G4S працює прозоро і в повній відповідності із законодавством України і корпоративними стандартами G4S, цінностями і видіннями, що признаються у всьому світі.
Компанія G4S Україна платить усі податки і забезпечує офіційне працевлаштування усіх співробітників. Це дуже важливо для клієнтів в Україні, де проблема недотримання вимог податкового і трудового кодексу являється дуже важливій для ринку безпеці. Наші клієнти можуть відчути себе реально в безпеці.
Регулярні інспекції різних державних органів підтверджують це. Наші клієнти можуть бути впевнені, що G4S - чистий, надійний і прозорий партнер.